Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer16761/public_html/smuggled/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854
Darmowy Audyt - | Smuggled.pl
Pon.-Pt. 8:00-18:00

Darmowy Audyt

Przeprowadzimy specjalnie dla Ciebie darmowy audyt Twojego serwisu, który pozwoli wskazać mocne i słabe punkty Twojego biznesu. Nie zwlekaj – udziel odpowiedzi na kilka pytań i wyślij zgłoszenie, a w ciągu kilku dni otrzymasz gotowy wstępny audyt Twojego serwisu!

Co daje darmowy audyt?

Analiza konkurencji

Poznaj ich mocne strony

Poddajemy analizie wskazane przez Ciebie serwisy konkurencji lub sami ją identyfikujemy. Sprawdzamy ich widoczność w sieci, parametry serwisów oraz frazy, na które pojawiają się w wyszukiwarce. Wszystko po to by określić drogę, którą czeka Twója domena i optymalny plan działania.

Analiza on-site

Sprawdzenie błędów i potencjału

Poddajemy analizie Twój serwis pod kątem parametrów on-site. Sprawdzamy jego strukturę, analizujemy frazy kluczowe i sprawdzamy błędy w kodzie. Taka analiza pozwala dokładnie określić potencjał Twojej domeny i możliwości jej rozwoju, w tym wytyczenie odpowiednich działań marketingowych.

Analiza off-site

Sprawdzenie bezpieczeństwa

Poddajemy analizie Twój serwis pod kątem off-site. Sprawdzamy jak wygląda profil linków prowadzących do Twojej domeny oraz ich jakość. Po takiej analizie jesteśmy w stanie wskazać, których linków należy się zrzec, a które spróbować odzyskać. Ponadto jesteśmy w stanie określić plan na najbliższy kwartał.

Udziel nam kilku informacji

Potrzebujemy od Ciebie jedynie kilku informacji na temat Twojej firmy by przygotować optymalny wstępny audyt Twojego serwisu. 

Wypełnienie formularza nie zajmie Ci więcej niż 3 min.