Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer16761/public_html/smuggled/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854
O Smuggled - nasza misja i wizja | Smuggled.pl
Pon.-Pt. 8:00-18:00

O nas

Poznaj misje naszej firmy!

O firmie

Agencja marketingu internetowego (e-marketingu) Smuggled powstała z myślą o tysiącach Polskich przedsiębiorstw, które potrzebują pomocy czy też nakierowania w prowadzonych działaniach e-marketingowych. Jako zespół ekspertów dążymy do maksymalnego wykorzystania Twojego budżetu w działania reklamowe by przyniosły one możliwe najlepsza konwersję dla Twojej firmy.

Strategie e-marketingowe

Szkolenia

Prowadzenie kampanii

Nasza wizja

Wyobraźcie sobie całą przestrzeń internetową idealnie dostosowaną do potrzeb użytkowników. Gdzie wszystkie materiały są merytoryczne, przyjemne w odbiorze i dobrze dobrane do konkretnego zapytania. Gdzie, żaden serwis nie podaje zmyślonych informacji, a jedynie twarde fakty poparte odpowiednimi argumentami uznanych ekspertów, a algorytmy Google nie są w stanie wywyższyć żadnego z serwisów w wynikach organicznych.

To wizja naszego e-świata bez wad, który jednocześnie mocno ograniczyłby działalność takich firm jak nasza. Jednocześnie wiemy, że utopijne wizje, które ktoś starał się zrealizować nie trwały zbyt długo, dlatego pozostajemy w naszym realnym świecie e-marketingu spoglądając jednak co jakiś czas oczyma wyobraźni na utopijną wizję klarownych wyszukiwarek internetowych.

0+
Klientów
1000+
Godzin optymalizacji
0%
Zadowolonych klientów
0+
Lat doświadczenia

Nasza misja

Świat polskiego e-biznesu rozwija się już od wielu lat. Z całą pewnością serwisy naszych rodzimych biznesów wyprzedzają o kilka poziomów wiele zagranicznych rynków. Nasza misja to zoptymalizowanie 1 tys. Polskich witryn internetowych do 2025 roku, a tym samym zwiększenie konwersji w Polskich firmach sprzedających swoje towary czy usługi również przez internet. 

Dążymy do rozwoju Polskich przedsiębiorstw gdyż uważamy, że drzemie w nich duży potencjał, a Polacy coraz chętniej korzystają z usług i produktów Polskich firm gdyż jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej świadomym, zwracającym uwagę na konieczność rozwoju Polskiej gospodarki.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami jeżeli podzielasz wizję i misję naszej firmy. Wspólnie jesteśmy w stanie wypromować Twój biznes w sieci!