Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer16761/public_html/smuggled/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych | Smuggled.pl
Pon.-Pt. 8:00-18:00

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda formularzu kontaktowego

Zachęcamy do zapoznania się z zgodą dotyczącą formularzy kontaktowych wysyłanych w Smuggled.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Smuggled Jakub Paszkowski z siedzibą w Kaliszu przy ul. Mickiewicza 9a, 62-800 Kalisz w celu przesłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@smuggled.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Smuggled Jakub Paszkowski z siedzibą w Kaliszu przy ul. Mickiewicza 9a, 62-800 Kalisz, adres poczty elektronicznej: biuro@smuggled.pl

Państwa dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego, podjęcia na Państwa wniosek określonych działań przed zawarciem umowy lub wysłania Państwu treści marketingowych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.